Na skróty
Fashion Agency | Alberto Golf
366
page,page-id-366,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

ALBERTO przez lata wyspecjalizowało się w dziedzinie mody, przede wszystkim stawiało na rozwój i wykorzystanie nowoczesnych tkanin, co dało początek specjalnej linii odzieży golfowej, która przyciąga klientów dzięki charakterystycznym wzorom, doskonałym krojom oraz zupełnie nowym materiałom takich jak: 3xDry Cooler, Ceramica, Rain&Wind Fighter, Water Repellent, Move&Relax.

 

ALBERTO Golf rośnie w siłę a golfiści są coraz lepiej zaznajomieni z funkcjonalnymi, wyrazistymi i modnymi spodniami golfowym ALBERTO Golf oraz koszulkami z Mӧnchengladbach. Diabeł tkwi w szczegółach: nie trzeba się już martwić co zrobić z kartą wyników, okularami czy rękawiczkami. Spodnie Alberto Golf wyposażone są wiele dodatkowych kieszonek zaprojektowanych specjalnie by przechowywać wszystkie niezbędne rzeczy. Silikonowe paski wewnątrz spodni oraz kieszeni zapobiegają przed wysunięciem się koszulki czy rękawiczek.

 

www.alberto-golf.com

Sezon wiosna - lato 2022
Sezon FW 21/22