Na skróty
Fashion Agency | Haupt
247
page,page-id-247,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Co sprawia że HAUPT jest tak wyjątkowy? Długa tradycja i doświadczenie w produkcji koszul oraz stałe doskonalenie. HAUPT to niemiecka solidność wykonania i światowy design. Założona w 1926 roku w Leipzig firma rodzinna, która w kolejnych dziesięcioleciach przerodziła się w specjalistę w produkcji koszul. Zdobyte doświadczenie wyróżnia producenta który kieruję się filozofią: * Jakość, którą można poczuć * Tradycja i pasja, które widać * Niezawodność i ciągłość * Partnerstwo * Oddanie * Styl HAUPTA reprezentuje nowoczesną nonszalancję z dużą dbałością o szczegóły, wysoką jakością i niezawodnym dopasowaniem. Haupt stawia przed sobą ciągle nowe wyzwania, rozwija się i zmienia dla swoich klientów. Jednak cały czas najważniejsza jest wysoka jakość i produkt, który łączy w sobie najlepsze tkaniny, projekt, dopasowanie i dbałość o szczegóły przy zachowaniu uczciwej ceny do jakości.

Projektanci HAUPT dokładnie wiedzą czego pragną klienci: autentycznych, współczesnych koszul wygodnych w noszeniu i mających to coś jeżeli chodzi o wykończenie.

HAUPT spełnia te życzenia z pomocą swoich europejskich partnerów produkcyjnych; firma ma silne poczucie odpowiedzialności wobec swoich współpracowników, dostawców, producentów a przede wszystkim klientów.

Każda nowa kolekcja jest zróżnicowana: nowoczesna, innowacyjna i tradycyjna jednocześnie. W ofercie firmy znajduje się niezwykle bogaty wybór koszul zarówno casualowych, jak i eleganckich. Każdy mężczyzna ceniący sobie jakość i styl zgodny z obowiązującymi trendami znajdzie w kolekcjach proponowanych przez Haupt coś dla siebie. Szeroka paleta kolorów, wzorów, dbałość o szczegóły i aktualne fasony zadowolą najbardziej wybredne gusta.

 

www.haupt-fashion.com

Kolekcja wiosna - lato 2021
Kolekcja jesień - zima 2020/21