Na skróty
Fashion Agency | Milestone
288
page,page-id-288,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Kurtki są uniwersalnymi kompanami. Są wyrazem niezależności i wolności. Muszą być one w równowadze pomiędzy modnym wyglądem a funkcjonalnością w życiu codziennym. Milestone to kombinacja najnowszych trendów, wysokiej jakości i sportowej elegancji. Milestone to więcej niż kurtki to styl życia. Jeżeli nosisz MILESTONE to oznacza, że masz jedyny w swoim rodzaju styl, pewność siebie i wyrafinowany gust. Charakterystyczne dla marki są dynamiczne cięcia, materiały w żywych kolorach czy specjalne przetarcia w przypadku kurtek skórzanych. Z dozą kreatywności i wyczucia dla szczegółów tworzymy modne kurtki, które pozostawiają przestrzeń dla indywidualnej ekspresji nie zapominając o ich funkcjonalności.

 

Milestone jest specjalistą w produkcji najwyższej jakości kurtek. W swojej ofercie posiada najmodniejsze fasony zarówno sportowe jak i bardziej eleganckie. W kolekcji znajdują się kurtki wykonane z najwyższej jakości skóry jak i bawełniane w niepowtarzalnych wzorach i kolorach. Milestone idzie z duchem czasu i dostosowuje się do miejskiego stylu życia.

Firma została założona w 1994 roku w Ingolstadt. Milestone szybko stał się specjalistą w dziedzinie kurtek, dzięki połączeniu unikalnego designu, wysokiej klasy materiałów i jakości produkcji. Dziś kolekcje Milestone są sprzedawane w ponad 4 000 tysiącach sklepów w ponad 30 krajach na całym świecie.

 

milestone-jackets.com

Kolekcja jesień - zima 2022/23
Kolekcja wiosna - lato 2022